×

2002 yılında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldum. 2002 – 2007 yıllarında Şişli Etfal eğitim ve araştırma hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisasımı yaptım. Bandırma’da vatani görevimi 1 yıl süre ile yaptıktan sonra Kastamonu İnebolu ve Taşköprü hastanelerinde mecburi hizmetimi yaptım. 2010 yılından itibaren İstanbul’da Doğan Hastanesi, İstanbul Cerrahi Hastanesi, Ota Jinemed Hastanesi ve Acıbadem Sağlık grubunda hizmet verdikten sonra kendi kliniğimizi hem hastalarımıza hem bize huzur, sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesi dileğiyle 2018 yılında açtık .

Kliniğimizde gebelik takibi, jinekolojik muayene ve küçük işlemler, tüp bebek tedavisi takiplerini yapmaktayız. Ameliyatlar ve bazı küçük müdahaleler, doğum, tüp bebek işlemleri için de anlaşmalı A sınıfı Hastanelerimizi kullanmaktayız.

Amacımız, vizyonumuz önce huzur, mutluluk ve sağlık; yeni gebelikler elde edebilmek için elimizden gelenin fazlasını verebilmek, üreme sağlığında en yeni metotları ve tedavileri kullanarak yüksek başarılar elde etmek. Tedavi sürecindeki stresi çiftlerimizin hastane ortamından uzak, bir muayenehane ortamında, daha rahat ve birebir bizimle iletişim içinde olarak geçirmelerini

sağlayarak, tüp bebek tedavisinde kalite ve başarıyı artırmak en büyük amacımızdır.

Gebelik takiplerinde; bütün süreci, muayene, ultrasonografi, tetkikler dahil olmak üzere muayenehanemizde takip edecek donanıma sahibiz. Doğum için çiftlerimizin de arzu edeceği A sınıfı hastanelerimizi kullanmaktayız.

Jinekolojik ameliyatlarda, ameliyat kararını sizlerle muayene sonrasında, gereklilik ve ameliyat yöntemlerini konuşarak, beraber almaktayız. Jinekolojik ameliyatları, açık, laparoskopik (kapalı), vajinal yollarla yapmakyatız. Genel jinekolojik ameliyatlar, laparsokopik histerektomi, myomektomi, over (yumurtalık) kisti ameliyatları, vajinal histerektomi, vajinal veya genital estetik operasyonlar (labioplasti-vajinolplasti) ve küçük müdahaleler (kolposkopi ,biospiler, leep, konizasyon, tıbbi tahliye, spiral işlemleri) uygulama alanlarımız içindedir.

Sağlık mutluluktur diyerek, güzel günlerde görüşmeyi diliyorum.

Op. Dr. Filip Taşhan

Üreme Sağlığı, Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op.Dr. Filip Taşhan Muayenehanesi – Maçka No : 1 – Harbiye Mah. Maçka Cd. Feza Apt. No:1 Kat:1 Şişli / İstanbul ☎ 0 532 059 04 89
☎ 0 212 259 75 76
📧 tashanfilip@gmail.com

WhatsApp ;  0 532 059 04 89

X